Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Kompakt WC Koło

Aranżacja łazienki wymaga przemyślanego wyboru ceramiki – jej poszczególne elementy powinny ze sobą współgrać, dlatego warto dostosować kształt muszli klozetowej do wanny i umywalki. Wiele osób nie zwraca na to większej uwagi, trzeba jednak zaznaczyć, że niewłaściwy wybór może zaburzyć wystrój wnętrza.

Chociaż producenci ceramiki łazienkowej mogą zaoferować wiele różnorodnych rozwiązań, dużą popularnością cieszą się ciągle kompakty WC. Jest to połączenie muszli klozetowej z ceramicznym zbiornikiem na wodę, które doskonale wpisuje się w klasyczny wystrój łazienki i pasuje do wielu aranżacji tego pomieszczenia.

Kompakt WC Koło to propozycja dla osób ceniących jakość i atrakcyjny design wyposażenia łazienkowego. W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli toalet tego typu, dzięki czemu każdy Klient wybierze coś odpowiedniego. Osobom posiadającym niewielkie łazienki możemy zaproponować kompakt o małych rozmiarach zapewniający pełną funkcjonalność pomieszczenia. Mamy również kompakty WC Koło, które doskonale sprawdzą się w bardziej przestronnych wnętrzach.

Podczas poszukiwania odpowiedniego kompaktu WC ważne jest dobranie modelu z właściwym odpływem, który pasować będzie do warunków architektonicznych łazienki. W naszej ofercie znajdują się modele z odpływem pionowym, poziomym, a także uniwersalnym. Tego typu elementy wyposażenia łazienki są łatwe w montażu – zazwyczaj przykręca się je do podłogi za pomocą odpowiednich śrub – dlatego poradzą sobie z tym zadaniem nawet początkujący majsterkowicze.