Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Kompakt WC Cersanit

Wiele osób podczas aranżowania łazienki przywiązuje niewielką wagę do wyboru muszli klozetowej. Warto jednak zadbać, aby pasowała ona do pozostałych elementów ceramiki łazienkowej i miała podobny kształt do wanny czy umywalki. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest kompakt WC, czyli połączenie muszli klozetowej z ceramicznym zbiornikiem na wodę. Wiele wzorów toalet tego typu sprawia, że dobrze komponują się one w niemal każdej łazience.

Kompakt WC Cersanit to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących najwyższą jakość wybieranych przez siebie produktów oraz atrakcyjne i eleganckie wzornictwo. Muszla klozetowa połączona ze spłuczką jest rozwiązaniem klasycznym i z pewnością sprawdzi się w wielu łazienkach urządzonych w tym stylu.

Klienci korzystający z usług naszego sklepu mają do wyboru wiele modeli toalet. Kompakty WC Cersanit dostępne są zarówno z odpływem pionowym, jak i poziomym, dlatego można wśród nich znaleźć model dostosowany do warunków każdej łazienki. Ważne jest także aby dobrać wielkość tego elementu wyposażenia do powierzchni pomieszczenia – w małych wnętrzach konieczne będzie zamontowanie kompaktu o odpowiednim rozmiarze zapewniającym funkcjonalność.

Kompakty WC są bardzo łatwe w montażu i zazwyczaj przykręca się je do podłogi za pomocą odpowiednich śrub. Miłośnikom wygodnych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu model z mocowaniem ukrytym w obudowie, który znacznie łatwiej jest utrzymać w czystości – specjalna zaślepka w kolorze ceramiki gwarantuje estetyczny efekt końcowy.