Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Kabiny prysznicowe Massi

Luksusowe, przestronne kabiny prysznicowe Massi zamienią łazienkę w domowe SPA. W ofercie znajdują się kabiny prysznicowe z brodzikiem, jak również nowoczesne kabiny “walk-in”. Jednocześnie dostępne są kabiny z drzwiami przesuwnymi, jak i kabiny otwierane na zewnątrz.

Minimalistyczne wzornictwo marki Massi sprawdza się w różnego rozmiaru łazienkach i zapewnia na szerokie możliwości aranżacyjne. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznych i bardzo wytrzymałych materiałów.

Kabiny prysznicowe Massi z brodzikiem są estetyczne i niezawodne. Pozwalają na szybki montaż i  spełniają różnorodne oczekiwania użytkowników. Ściany prysznica świetnie komponują się z brodzikiem, tworząc elegancką całość. Do wyboru są kabiny prysznicowe prostokątne i kabiny prysznicowe półokrągłe. Są to modele niezwykle funkcjonalne, a poprzez wybór odpowiedniego kształtu i systemu otwierania drzwi można idealnie dopasować kabinę do swojej łazienki.

Prysznice Massi typu “walk-in” to modele kabin bez brodzika, które montuje się na odpowiednio przygotowanym podłożu. Poprzez swój minimalizm są wysublimowane, niezwykle piękne wizualnie.

Ten rodzaj kabiny tworzy najczęściej pojedyncza ścianka, wykonana z wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego oraz chromowany profil przyścienny stanowiący eleganckie wykończenie prysznica.  

Kabiny prysznicowe Massi inspirowane są najnowszymi trendami, potrzebami domowników i troską o ekologię. Takie podejście pozwala zaoferować rozmaite rozwiązania, począwszy od klasycznych i praktycznych kabin, po te najbardziej wyszukane i ekskluzywne, a wszystkie w doskonałych cenach.