Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Grzejniki Perfekt

Na efektywność instalacji grzewczej wpływa przede wszystkim jakość jej poszczególnych elementów. Grzejniki są ostatnim ogniwem całego systemu, co nie oznacza jednak, że ich wyboru można dokonywać pochopnie. Powinny one mieć moc dostosowaną do zapotrzebowania na ciepło w konkretnym pomieszczeniu i charakteryzować się dużą trwałością.

Należące do serii Perfekt grzejniki polskiej firmy Perfexim wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i dodatkowo zabezpieczane przed korozją, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Dostępne w naszym sklepie grzejniki o zróżnicowanych wymiarach i mocy grzewczej mogą być dostosowane do każdego pomieszczenia w domu.

Dostępny w serii Perfekt grzejnik aluminiowy doskonale sprawdzi się w łazienkach i innych pomieszczeniach, gdzie będzie w znacznym stopniu narażony na wilgoć. Aby zapewnić Klientom jak najdłuższe użytkowanie tego typu elementów instalacji grzewczej firma Perfexim zabezpiecza także grzejniki stalowe przed korozją pokrywając je specjalna powłoką ochronną.

Podczas wybierania grzejników bardzo ważne jest sprawdzenie ich mocy. Grzejniki z podwójną lub potrójną płytą grzewczą to świetna propozycja dla osób, którym zależy na dużej wydajności tego elementu przy jednoczesnym zachowaniu jego niewielkich rozmiarów. Z powodzeniem można więc je montować np. w małych łazienkach, czy innych pomieszczeniach, w których konieczna jest oszczędność miejsca.

Zapewniamy duży wybór, najwyższej jakości produkty, fachowe porady i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!