Deante to polska firma specjalizująca się produkcji wyposażenia kuchennego - zlewozmywaków i baterii kuchennych oraz wyposażenia łazienkowego - zestawów i paneli natryskowych, kabin, ceramiki oraz baterii łazienkowych. Funkcjonująca z powodzeniem na rynku od ponad 25 lat, jest przykładem skutecznego połączenia doświadczenia i innowacyjności. Dzięki współpracy z młodymi i obiecującymi projektantami, produkty Deante zachwycają niebanalnym designem i wyjątkową ergonomią. Klasę firmy docenia coraz większa liczba klientów, którzy nie tylko chętnie sięgają po produkty Deante, ale także polecają je swojej rodzinie i znajomym.

Firma Deante rokrocznie zdobywa najważniejsze w branży meblarskiej nagrody i wyróżnienia, m.in. Top Design Award, Złote Ville, Dobry Design czy Diament Meblarstwa. Oprócz nagród i wyróżnień w konkursach wzorniczych, firma Deante może poszczycić się także tytułami "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu", "Gepardy Biznesu" i "Solidny partner", potwierdzającymi status solidnego partnera biznesowego.

Produkty firmy Deante łączą w sobie piękno i użyteczność. Ich uniwersalność sprawia, że doskonale wyglądają we wszystkich wnętrzach i doskonale się w nich sprawdzają, a najwyższa jakość materiałów, z jakich są wykonane, umożliwia korzystanie z nich przez długie, długie lata.

Produkty Deante projektowane są z myślą o środowisku naturalnym oraz ekonomicznych wymaganiach klientów. Seria PRO-ECO, przy standardowym użytkowaniu, umożliwia ograniczenie zużycia wody nawet o połowę i pozwala na zaoszczędzenie na domowych rachunkach całkiem przyzwoitej kwoty.

Firma Deante dba nie tylko o swoich klientów i środowisko, ale także o swój asortyment. Każdego roku wprowadza nowości do każdej kategorii produktów oraz ulepsza istniejące już modele – w sumie przez 25 lat istnienia dostarczyła do polskich kuchni i łazienek ponad 1500 artykułów.

Zlewozmywak granitowy, ceramiczny czy stalowy? Deszczownice, panele natryskowe czy zestawy prysznicowe? Baterie klasyczne czy może nowoczesne? Wszystko to i jeszcze więcej można znaleźć w asortymencie firmy Deante.