Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)
Delikatna linia i wysokie walory użytkowe,
czyli ceramika jutra w Twojej łazience
Technologia Cersanit Rocklite

Rocklite

CREA Rocklite

Umywalki o cienkich ściankach to modna nowość w świecie łazienek. Cienkościenne umywalki Crea zachwycają lekkością i delikatnością kształtów. Są przy tym zadziwiająco wytrzymałe! Realizacja efektownych projektów nie byłaby jednak możliwa przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów. Dzięki nowej technologii ROCKLITE, opartej na zmodyfikowanej masie ceramicznej, udało się stworzyć nie tylko piękne, ale również dużo bardziej wytrzymałe produkty. Do tego ‒ znacznie lżejsze od typowych modeli.
czytaj więcej

Estetyka i design

Nowe, udoskonalone szkliwo zostało dostosowane do cienkich rantów umywalek. Perfekcyjnie pokrywa ono powierzchnię produktów, czyniąc ją idealnie gładką i jednolicie białą. Sprawia, że utrzymanie ceramiki łazienkowej w nieskazitelnej czystości jest teraz jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Umywalki produkowane przy użyciu nowej masy mają cienkie ranty, są niezwykle trwałe i odporne na uderzenia, a także łatwe w pielęgnacji. Są też dużo lżejsze od umywalek wykonanych z tradycyjnej masy.
czytaj więcej
Zastosowanie w meblach linii Crea nowej technologii
Aquasafe umożliwia skuteczną ochronę
przed wilgocią
Linia produktów Crea Cersanit Aquasafe

Aquasafe

Crea Aquasafe

Zastosowanie w meblach linii CREA nowej technologii Aquasafe umożliwia skuteczną ochronę przed wilgocią, która często występuje w przestrzeniach łazienkowych. Dzięki technologii Aquasafe meble łazienkowe CREA pozostaną w idealnym stanie przez długie lata.
czytaj więcej

kryjąca się pod modnym wykończeniem płyta, z której wykonane są korpusy i fronty, ma podwyższoną gęstość, a strukturę jej włókien wzmacnia dodatkowo specjalnie zmodyfikowany klej z impregnatem o właściwościach przeciwgrzybiczych.

Niższa Absorbcja wody

Za sprawą obu tych czynników nowa płyta ma wyraźnie niższe parametry absorpcji wody i pęcznienia pod wpływem wilgoci niż tradycyjne materiały stosowane w produkcji mebli łazienkowych. Wybierając meble w technologii aquasafe zyskujesz nie tylko ładny design, ale też funkcjonalność i trwałość. Do tego ‒ znacznie lżejsze od typowych modeli.
czytaj więcej
Prawdziwa rewolucja w Twojej łazience.
Bezkołnierzowe miski zawieszane i WC kompakty
Linia produktów Cersanit CleanOn

CleanOn

Technologia CleanOn

Technologia bezkołnierzowa to rozwiązanie, w którym łatwo się zakochać.
Od idealnej łazienki oczekujemy, że będzie nie tylko piękna, ale również perfekcyjnie czysta. I to bez żmudnego szorowania czy godzin spędzonych na myciu toalety szczotką oraz silnymi detergentami. Sprzątanie łazienki powinno być proste i zajmować jak najmniej czasu. Rozwiązanie bezkołnierzowe zamienia nasze życzenia w rzeczywistość – CleanOn to techniczne ułatwienie, które uwzględnia również dobry styl i świetny wygląd wnętrza.

zobacz film

Higiena i ceramika

Bezkołnierzowe miski zawieszane i kompakty WC z technologią CleanOn są wykonane z wysokiej jakości, wyjątkowo gładkiej ceramiki. Ma to ogromne znaczenie dla zachowania czystości. Nawet jeśli różnicy nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem, zauważymy ją na pewno, w codziennym utrzymaniu czystości w toalecie. Na gładkiej powierzchni zanieczyszczenia osadzają się w znacznie mniejszym stopniu, dlatego też łatwiej je usunąć. Niepotrzebne są silne detergenty, wystarczą standardowe środki czystości.