Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Brodziki New-Trendy

Brodziki NEW-TRENDY to pewność starannego wykonania i interesującego designu. W ofercie znajdują się brodziki akrylowe z otworami odpływowymi przystosowanymi do standardowego syfonu, co zapewnia szybki i nieskomplikowany montaż. Producent proponuje modele w różnych kształtach i rozmiarach - brodziki kwadratowe i brodziki narożne półokrągłe - w tym także modele asymetryczne, brodziki posadzkowe lewe i prawe. Szeroki katalog produktów pozwala wybrać z oferty NEW-TRENDY doskonały brodzik do swojej łazienki, który będzie spełniał oczekiwania estetyczne użytkowników i wymagania pod względem możliwości aranżacyjnych łazienki.

Brodziki NEW-TRENDY wyróżnia wysoka wytrzymałość na obciążenie. Wytrzymała na nacisk konstrukcja gwarantuje komfort wieloletniego użytkowania. Brodziki tego producenta cechuje także podwyższona trwałość na ścieranie, odbarwienia, uderzenia i zmiany temperatur, dzięki czemu produkty zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas. Poszczególne modele zostały dodatkowo pokryte powłoką Easy Clean. Doskonale gładka i nieporowata powierzchnia ułatwia utrzymanie brodzika w idealnej czystości i to bez większego wysiłku. Dzięki niej do powierzchni brodzika nie będą przywierać pozostałości kosmetyków i osadzenia z kamienia.

Producent oferuje także ultra płaskie brodziki, które dzięki ograniczonej do minimum wysokości gwarantują wysoką wygodę użytkowania. Dzięki prostej formie takie brodziki znakomicie wpiszą się w projekt każdej łazienki. W ofercie NEW-TRENDY znaleźć można także wysokie brodziki, które chętnie wybierane są przez rodziny z dziećmi. Odpowiednia głębokość sprawia, że brodzik może posłużyć jako wanna dla dzieci lub miejsce do ręcznego prania. Dla osób starszych i mających problem z poruszaniem się polecane są brodziki z siedziskiem. Do wyboru także brodziki z powierzchnią antypoślizgową, które podwyższają bezpieczeństwo korzystania z prysznica. Wszystkie brodziki NEW-TRENDY spełniają wszelkie normy polskie i europejskie oraz posiadają wymagane atesty i certyfikaty.