Mimo tego, jak wiele komfortu i oszczędności miejsca niesie za sobą montaż prysznica w łazience, wiele osób i tak preferuje wanny. Wygoda, jaką zapewnia wanna, a także możliwość wykonywania w niej zabiegów pielęgnacyjnych różnego rodzaju sprawiają, że nie ma ona sobie równych. To właśnie dlatego na rynku dostępna jest szeroka oferta wanien różnego rodzaju. Jednak nawet najlepsza, najpiękniej prezentująca się wanna nie zda się na wiele bez odpowiedniej armatury łazienkowej, która umożliwi jej użytkowanie. Wśród niezwykle popularnych rozwiązań wymienić można baterie wannowe podtynkowe, które nie bez powodu znalazły tylu miłośników. Na szczególną uwagę zasługują baterie wannowe podtynkowe, które mamy w swojej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z najwyższej klasy produktami.

Gdzie baterie wannowe podtynkowe znajdą swoje zastosowanie?

Istnieją przeróżne rodzaje wanien, i jak się okazuje, nie do każdej nadawać się będzie bateria podtynkowa. Wśród najbardziej popularnych typów wanien wymienić można wanny wolnostojące, wanny narożne, bądź wanny prostokątne.

Zależnie od danego rodzaju, dobiera się pasującą do wanny baterię. W jednym przypadku zastosujemy bowiem baterie ścienne, natomiast w innym bardziej adekwatna będzie bateria wannowa wolnostojąca. Baterie wannowe podtynkowe stosuje się wraz z wannami przyściennymi, docenianymi za ich efektywne gospodarowanie przestrzenią. Wanny przyścienne zajmują bowiem znacznie mniej miejsca niż wanny wolnostojące, nierzadko w niczym nie ustępując im walorami estetycznymi.

Dlaczego warto postawić na baterie wannowe podtynkowe?

Armatura podtynkowa jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w kwestii wyposażenia łazienki. Dzieje się tak dlatego, ponieważ bardzo modne są nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, w które tego rodzaju sprzęty doskonale się wpisują. W przypadku, gdy łazienka ma być zaaranżowana w innym stylu, takim jak vintage czy glamour, nasz sklep oferuje również baterie wannowe podtynkowe, które świetnie uzupełnią tego rodzaju przestrzeń.

Baterie wannowe podtynkowe i ich działanie

Baterie wannowe podtynkowe to mechanizmy, które wyróżnia ukryta w ścianie, niewidoczna dla użytkownika instalacja. Jedynymi wystającymi elementami są dźwignie oraz przyciski odpowiedzialne za regulację wypływu wody. Ze względu na te cechy, aby odpowiednio zamontować baterię podtynkową, należy tę kwestię przemyśleć jeszcze zanim położymy glazurę.

Sposób montażu baterii podtynkowej jest bardzo ważny. Zawsze należy dostosować ją do ustawienia wanny. Aby ją zamontować, wykuwa się w ścianie zagłębienie przeznaczone do elementów podtynkowych. Następnie instaluje się baterię, a także podłącza do niej wodę. Po wykonaniu próby ciśnieniowej i sprawdzeniu działania mechanizmu można przystąpić do układania glazury.

Wysokiej jakości baterie wannowe podtynkowe z naszego sklepu podniosą Twój komfort korzystania z wanny

Baterie wannowe podtynkowe, które oferujemy, to szeroki wybór produktów różniących się nie tylko estetyką, lecz także funkcjonalnością. Asortyment obejmuje baterie w różnych przedziałach cenowych. Warto zwrócić uwagę na liczne, niezwykle dogodne funkcje, które niosą za sobą nasze produkty, takie jak napowietrzacz, umożliwiający oszczędzanie wody.

Niektóre z baterii wannowych, które oferujemy, dostępne są w komplecie również z niezwykle wygodną słuchawką natryskową. Za to wszystkie z nich wyróżniają się bardzo wysoką jakością i przeznaczeniem do użytkowania przez długie lata. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Bridom.pl to najlepszy wybór, jeśli chodzi o armatury najwyższej klasy. Zachęcamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi kategoriami, takimi jak m.in. baterie bidetowe czy meble łazienkowe.