Baterie łazienkowe bezdotykowe to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia o wiele lepiej i łatwiej zadbać o czystość w łazience. Te funkcjonalne baterie pozwalają również uniknąć poparzeń i problemów z uzyskaniem odpowiedniej temperatury wody w kranie. W ofercie sklepu internetowego Bridom.pl znajdziesz szeroki wybór tych rozwiązań, proponujemy baterie bezdotykowe umywalkowe i wannowe o różnych wykończeniach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć rozwiązanie dostosowane do swojego gustu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zakupu najlepszych rozwiązań do kuchni i łazienki.

Baterie łazienkowe bezdotykowe nie tylko do publicznych łazienek

Bezdotykowe baterie do łazienki znajdują zastosowanie nie tylko w łazienkach w budynkach użyteczności publicznej, ale coraz częściej ich zautomatyzowany mechanizm wykorzystywany jest w prywatnych domach. To oszczędne i higieniczne rozwiązanie może również zachwycać estetycznym wykończeniem, które idealnie wpasuje się w wystrój łazienki. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają życie, pozwalają ograniczyć wydatki i czas poświęcony na czyszczenie tego elementu. W naszej ofercie znaleźć można zarówno baterie umywalkowe, jak i te wannowe, a szeroki wybór modeli sprawia, że każdy może znaleźć ten, idealnie dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu.

Najwyższej klasy baterie łazienkowe bezdotykowe i ich zalety

Baterie łazienkowe bezdotykowe to niezwykle higieniczne i proste w czyszczeniu rozwiązania, które wyposażone są w szereg przydatnych funkcji. Wśród najważniejszych wymienić można regulację temperatury, która pozwala na sprawne i proste dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb, bez konieczności jej ponownego ustawiania przy każdym użyciu. Warto wybrać rozwiązania stworzone w myśl filozofii ECO, które dbają nie tylko o naszą planetę, lecz także ekonomiczne pod względem zużycia wody. Niektóre z nich pozwalają zaoszczędzić nawet do 50% na ilości zużytej wody, dzięki czemu w budżecie domowników lub właścicieli budynku użyteczności publicznej może zostać całkiem spora suma.

Bezdotykowa bateria ma wbudowany czujnik ruchu, włącza się ona wtedy, kiedy będzie potrzebna, a następnie sama zatrzymuje przepływ wody. Brak konieczności dotykania pokręteł czy gałek sprawia, że bateria ta brudzi się zdecydowanie mniej, dodatkowo pozwala użytkownikowi na mycie rąk bez potrzeby dotykania baterii nieumytymi dłońmi, co jest niezwykle higieniczne. Wszystkie te zalety w połączeniu z estetycznym wykończeniem sprawiają, że baterie łazienkowe bezdotykowe są świetnym wyborem.

Nasza oferta obejmuje baterie łazienkowe bezdotykowe oraz inne niezbędne w łazience artykuły

Stworzenie funkcjonalnej armatury łazienkowej to nie lada wyzwanie stawiane przed właścicielami publicznych i domowych łazienek. Aby maksymalnie je ułatwić, stworzyliśmy ofertę obejmującą wszystko, co niezbędne do dbania o higienę. Proponujemy szereg rozwiązań pochodzących od sprawdzonych i cenionych w branży producentów, takich jak firmy Cersanit, Deante, Ferro, Invena, KFA Armatura, Laveo, Massi, Tres Armatura czy Valve.

Wśród wielu produktów dostępnych na naszej stronie proponujemy nie tylko baterie łazienkowe bezdotykowe, lecz także prysznice, wanny, toalety, bidety, umywalki, meble łazienkowe i inne akcesoria łazienkowe, a także chemię budowlaną. Naszą ofertę uzupełniają elementy wyposażenia kuchni i systemy grzewcze. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego działamy na podstawie najwyższych standardów jakości i funkcjonalności. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Bridom.pl.