W żadnej łazience nie może zabraknąć uchwytów, które pełnią najróżniejsze funkcje i stanowią praktyczny, a zarazem dekoracyjny dodatek do danego pomieszczenia. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę obejmującą wysokiej jakości uchwyty ścienne wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów. Przystosuj łazienkę do potrzeb jej użytkowników i ciesz się funkcjonalnym designem! Zapoznaj się z całą kolekcją i wybierz optymalne rozwiązanie!

Uchwyty ścienne – wysokiej jakości wykonanie

Uchwyty ścienne dostępne w naszym sklepie internetowym powstają z materiałów, które są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Do ich produkcji wykorzystywane jest aluminium czy stal nierdzewna niepodatna na korozję. Istotną rolę odgrywa ich wykończenie – wśród naszych propozycji znajdują się uchwyty czarne, białe, chromowane, a także stalowe polerowane. Każdy model ma inny kształt i wymiary, które nie tylko są wyrazem designerskiego zamysłu projektanta, ale również są dostosowane do funkcji, jaką ma spełniać. Przykładem może być uchwyt przeznaczony na papier toaletowy lub ręcznik. Jeśli oprócz uchwytów szukasz też innych akcesoriów do łazienki, postaw na dostępne w naszej ofercie mydelniczki czy kosze łazienkowe.

Zastosowanie uchwytów ściennych

Prezentowane uchwyty ścienne charakteryzują się szerokim zastosowaniem. W naszej kolekcji dostępne są modele na papier toaletowy, które umieścisz nieopodal toalety na wybranej przez Ciebie wysokości. Montowane bezpośrednio na ścianie zapewnią Ci komfort użytkowania. Nasz asortyment obejmuje również uchwyty na ręcznik – modele proste, w formie łuku, montowane pionowo czy z dodatkową półeczką, na której umieścisz różnego rodzaju akcesoria. W naszej ofercie można znaleźć także modele, z których chętnie korzystają osoby starsze i z niepełnosprawnością. Dzięki nim każda kąpiel będzie bezpieczna.

Uchwyty przyścienne – dla osób starszych i z niepełnosprawnością

Największym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż osoby o ograniczonych możliwościach motorycznych mogą stać się bardziej samodzielne i bezpieczniej korzystać z łazienki – zarówno podczas porannej toalety, jak i kąpieli. W naszym sklepie internetowym dostępne są uchwyty ścienne proste, łukowe, kątowe, w kształcie podkowy, a także modele składane, które zamontowane w różnych newralgicznych miejscach stanowią oparcie dla osób z ograniczeniami ruchowymi. W zależności od modelu uchwyty można montować w pionie, poziomie lub pod skosem. Świetnie sprawdzają się w kabinach prysznicowych, przy umywalce, toalecie lub nad wanną. Wybrane warianty mogą być jednocześnie wieszakiem na ręcznik lub mieć dodatkową półkę na podręczne akcesoria. Udźwig sięgający nawet 150 kg to gwarancja bezpieczeństwa.

Postaw na wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i zdecyduj się na uchwyty ścienne oferowane właśnie w naszym sklepie internetowym! Zachwyci Cię zarówno solidne wykonanie, jak i design. Bez problemu dopasujesz je do aranżacji swojej łazienki. Stwórz funkcjonalne wnętrze za pomocą tych elementów wyposażenia o funkcjach użytkowych i dekoracyjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub szczegółowych informacji o danym produkcie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!