Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Nierzucające się w oczy, lecz niezwykle potrzebne w każdej toalecie szczotki WC to akcesoria, których podstawową cechę powinna stanowić funkcjonalność. Mimo to warto wybrać model wykonany z zachowaniem najwyższej staranności, łączący wygodę użytkowania z estetycznym wyglądem. W Bridom.pl znajdziesz nie tylko praktyczne, ale i atrakcyjne wizualnie szczotki WC, które gustownie uzupełnią aranżację toalety lub całej łazienki. Nasz asortyment tworzą modele produkowane przez marki cenione na rynku. Każdy z nich łączy w sobie modny design, wysoką jakość wykonania i prostotę użytkowania. Wybierając szczotkę WC w Bridom.pl, możesz dopasować do niej inne elementy wyposażenia toalety. Poza funkcjonalnymi akcesoriami oferujemy również niezbędną armaturę łazienkową najwyższej jakości.

Szczotki WC - różne warianty montażu

W sprzedaży dostępne są szczotki WC różniące się nie tylko wyglądem, ale też sposobem montażu. Rozróżnia się modele wolnostojące oraz naścienne, czyli wiszące. Pierwsze z nich to komplety, na które składają się same szczotki oraz dołączone do nich pojemniki. Umożliwiają one bezproblemowe przechowywanie akcesorium w pozycji stojącej, a po użyciu szczotki pozwalają na skapanie wody i szybsze wyschnięcie. Należy pamiętać o regularnym opróżnianiu stojaka z wody i czyszczeniu go. Natomiast wiszące szczotki WC wymagają montażu przy ścianie odpowiedniego uchwytu. Najczęściej jest on połączony z pojemnikiem na wodę, który przy okazji utrzymuje szczotkę w pozycji pionowej. Modele wiszące nie zajmują miejsca na podłodze, dlatego są idealne do niewielkich pomieszczeń, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Jak wybierać szczotki WC do konkretnej toalety?

Jako że wszystkie szczotki WC służą do tego samego celu, przy wyborze możesz kierować się przede wszystkim ich wyglądem. Niemniej, podstawową kwestią jest wielkość pomieszczenia i przestrzeń, jaką możesz wykorzystać na przechowywanie szczotki WC. Ilość miejsca, jakim dysponujesz, decyduje o możliwości wyboru szczotki wolnostojącej lub wiszącej, przeznaczonej do montażu naściennego. Poza tym ilość miejsca wpływa na możliwość wyboru samej szczotki lub kompletu, w skład którego wejdzie też stojak na papier lub pojemnik na szczotkę. Samo wzornictwo szczotki WC staraj się dopasować do miski WC lub do kompaktu. Warto też zadbać o spójność z designem drobnych akcesoriów toaletowych jak choćby uchwytu na papier. Sięgnij po model wykonany z materiału pasującego do wystroju.

Szczotki WC w Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są szczotki WC znacznie różniące się od siebie wyglądem. Proponujemy modele wolnostojące i wiszące, wykonane z mosiądzu lub stali, ewentualnie z dodatkiem mlecznego szkła. Poza tym poszczególne szczotki WC są utrzymane w zupełnie innym stylu. Część z nich reprezentuje ponadczasowy styl klasyczny, lecz nie brakuje szczotek bardziej nowoczesnych. Geometryczne kształty czy oryginalne kolory psują do modernistycznych wnętrz, szczególnie tych w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Ponadto oferujemy szczotki WC w różnych kolorach. Poza popularnymi akcesoriami chromowanymi pojawiają się też modele złote, czarne, białe. Dzięki temu masz pewność, że bez problemu dopasujesz szczotkę do ubikacji i pozostałych elementów wyposażenia, ale też do własnego gustu.